Jakie zabawki są najlepsze dla twojego psa?

Wybór zabawki dla pupila.

Zabawa z czworonogiem jest niezwykłą szansą, aby wykorzystać wigor swojego pupila, a jednocześnie pogłębiać zaufanie. Regularne gry wpływają dobrze na witalność psa, oraz dają frajdę właścicielowi. Zabawy dobrze jest urozmaicać przy użyciu zabawek dla psów. W sklepach natkniemy się niemało różnych kategorii zabawek dla psów, jednak w jaki sposób dobrać tą najlepszą?

Piłki dla psa.

Ukochaną zabawką wszystkich psów jest piłka dla psa. Tą tradycyjną zabawkę znajdziemy we wszystkich punktów zoologicznych w zróżnicowanych wielkościach, pasujących do rozmiarów naszego zwierzaka. Piłki dla psów wykonywane są z szeregu tworzyw, istnieją piłki z gumy, materiałowe czy z plastiku. Wybierając piłki dla psa należy zwrócić uwagę na jej rozmiar. Rozmiary piłek dla psów bywają stałe, jednak musimy pamiętać o możliwości zadławienia się w trakcie zabawy, w przypadku gdy piłka dla psa jest za mała. Decydując się na nową zabawkę nie zapominajmy o bezpieczeństwie naszych zwierząt. Jest to wyjątkowo istotne, jeśli jesteśmy właścicielami małych odmian psów, jak pudle i yorki, dla których kupujemy niestandardowe rozmiary piłek.

Frisbee dla psa.

Kiedy chcielibyśmy wyszaleć się z pupilem na zewnątrz wspaniałym wyborem jest frisbee dla psa. Trudno znaleźć czworonoga, który nie zakocha się w tej zabawie. Frisbee dla psa dużo lepiej wykorzystać na otwartym terenie, jak łąka, park lub ogród, tam gdzie pupil ma możliwość wybiegania się. Jeśli pies potrafi aportować, warto wybrać frisbee dla psa o odpowiedniej wielkości, tak aby psu łatwo było przenosić przedmiot w zębach. Frisbee dla psa nie może być zbyt twarde, ponieważ występuje ryzyko przypadkowego uderzenia psa frisbee podczas zabawy, dlatego mając na celu ustrzeżenie się nieprzyjemnych sytuacji szukajmy zabawek mało twardych. Zabawa z frisbee może być ekscytującą formą aktywności, a jak wiadomo sport to zdrowie!

akcesoria dla psów