Żywienie dużych psów – czym odżywiać pieska?

Karmy dla juniorów – propozycja firmy Pedigree
Firma Pedigree od lat interesuje się produkcją żywności dla czworonogów. Razem z żądaniami użytkowników w ich propozycji można odszukać karmy dla dojrzałych piesków, oraz także i takie dostosowane dla szczeniąt. Stanowi to zatem szczególnie istotne dlatego, że zapotrzebowanie na makroskładniki pokarmowe szczeniąt i czworonogów dużych znacząco się różni. Zatem z czego komponuje się karma Pedigree dla juniorów? Które mikroskładniki odżywcze daje? W niniejszym tekście postaramy się odpowiedzieć na bieżące zagadnienia i dodatkowo pokazać propozycję firmy Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach firma Pedigree zbudowała dwa typy żywności: karmy suche plus karmy mokre. Jeżeli chodzi o owe podstawowe w kolekcji firmy odnajdziemy 4 rodzaje karm: karmy Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszelkich odmian psów i 3 gatunki karm przeznaczone dla psów odmian miniaturowych dużych i także średnich: karma Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Każda sucha karma Pedigree została skomponowana poprzez zbiór profesjonalnych ekspertów z myślą o tym, żeby zapewnić szczeniętom najefektywniejszy rozwój. W składzie karmy odszukamy przede wszystkim mięsko z kurczaka i ryż, które są świetne dla drobnych żołądków młodych psów. Dodatkowo karmy Pedigree junior okraszona jest o komplet witamin i minerałów w takiej ilości która jest niezbędna szczeniętom w czasie wyraźnego przyrostu. Prócz walorów odżywczych warto również wspomnieć o pozytywach smakowych. Produkty o smaku kurczaka są jedynymi spośród łatwo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niewyobrażalnie prosty. Posiada zboża, olbrzymią ilość mięsa (26%), oleje i także tłuszcze i substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree dajesz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód i cynk.
Kup karmę dla swojego psa z https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Prócz karmy suchej firma sprzedaje także mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa typy: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce oraz cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w saszetce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (czyli także karma Pedigree w puszce bądź w saszetce) posiada świeże mięsne kawałeczki utopione w galaretce, która sprzyja przyswajanie składników odżywczych ujętych w karmie. Dzięki temu żywność jest nie tylko świetna, lecz jeszcze odpowiednia i delikatna. Mokra karma Pedigree Junior posiada składniki odżywcze odpowiedzialne za twarde oraz zdrowe kości (inaczej wapń oraz fosfor), wzmagające odporność (witamina E oraz minerały) plus pobudzające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy zdobyto dzięki wykorzystaniu delikatnych mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu i zanurzeniu całości w galaretce.
Streszczając oferta firmy Pedigree w kierunku karm dla szczeniąt jest dość duża, możemy w niej znaleźć zarówno karmy mokre jak i suche (każdy rodzaj jest w kilku smakach). Oraz są to karmy zrealizowane przez firmę, która przebywa na rynku od wielu lat i jeszcze zmienia swoje produkty bazując na doświadczeniu swoim i znawców z którymi współdziała. Dzięki temu są więc to karmy doskonale zaadaptowane do potrzeb aktywnie rozwijających się szczeniąt także ze względu na atuty odżywcze, jak i także smakowe.